קבוצת שלוה במרתון ירושלים

רצים למען אהבה, תקווה וכבוד האדם

קבוצת שלוה במרתון ירושלים היא קבוצת בינלאומית מגוונת, המונה כ-500 רצים, המגיעים לישראל להשתתף במרתון ירושלים כתמיכה בשלוה. הקבוצה כוללת גם את ילדי שלוה, משפחותיהם ואנשי צוות שהם חברים בקהילת רצי המרתון, הכולל מסלול מונגש לנכים בשם "מירוץ הקהילות". המסלול המונגש הינו יוזמה של שלוה, והוא מהווה נכס ייחודי עבור מרתון ירושלים. לאחר חודשים של אימוני מרתון וגיוס כספים למטרות של שלוה, חברי הקבוצה מגיעים לסופשבוע מהנה של סיור במתקנים, השתתפות באירועים של שלוה, וכמובן – ריצה במרתון.  חברי קבוצת שלוה רצים זה לצד זה לבושים בבגדי ספורט, מאובזרים בציוד ריצה, וטעונים אנרגיה חיובית מדבקת.

הקבוצה של שלוה, הכוללת ילדים עם צרכים מיוחדים ורצי מרתון, מהווה דוגמא ומופת לקהילה המקדמת שילוב, בריאות וחגיגה של החיים.

בכל שנה, משתתפת נבחרת רצים בשם שלוה במקצים השונים של המרתון (מרתון מלא, חצי מרתון ו- 10 ק"מ). על-מנת להיות חבר בנבחרת, נדרש/ת כל אחד או אחת מן מחברי הנבחרת  לגייס סכום כסף מסוים כתרומה לשלוה. כמובן שאנו מסייעים לרצים בתהליך גיוס הכספים. הנבחרת שלנו מורכבת מרצים מישראל, ארה"ב, קנדה, בריטניה, איטליה, מקסיקו, יוון ועוד.

להצטרפות לקבוצת שלוה במרתון, בקרו באתר www.run4shalva.org