פרויקט בני מצווה

/פרויקט בני מצווה
פרויקט בני מצווה 2017-05-16T10:01:50+00:00

מזל טוב!

מחפשים דרך ייחודית ובלתי נשכחת לחגוג את בר או בת המצווה? 

ציינו את בר המצווה עם ילדי שלוה

ציון בר או בת מצווה הוא מאורע מיוחד עבור המשפחה כולה אשר חוגגת את ביסוס מקומו של הנער או הנערה בחברה היהודית. פרויקט בני מצווה של שלוה מחבר בין בני נוער בגיל מצוות מכל רחבי העולם עם נערי שלוה בעלי צרכים מיוחדים על מנת לחוות יחדיו את ההתרגשות הגדולה סביב אירוע בר המצווה שלהם. בנך או בתך יכולים להעצים את חווית המצווה ולהפוך אותה למשמעותית ובלתי נשכחת על ידי שיתוף ילדי שלוה באופן שייתן ערך מוסף לחוויה של כל השותפים לה.

אז איך עושים את זה?
אפשרות ראשונה: חוגגים יחד

אתה ומשפחתך תצטרפו לילדים שלנו בשלוה בציון האירוע המיוחד הזה ותחגגו כחלק מקהילה רחבה ותומכת. אנחנו נשלב את בנך או בתך בפרויקט אישי וניצור עבורו חגיגת בר / בת מצווה חווייתית בשיתוף ילד עם צרכי מיוחדים. היום המיוחד של ילדך יכלול בין היתר פעילויות שונות כמו ספורט, ריקוד, אמנות, מדע  וחוויה יהודית כמו גם פעילויות אינטראקטיביות עם הילדים, פעילות מצווה, ארוחה חגיגית לכולם ועוד ועוד.

מנסיוננו רב השנים, זוהי חוויה בלתי נשכחת אשר תנצרו לעד בזיכרונכם ולבכם.

אפשרות שנייה: העצמה ומתן חסות

יש לך תפקיד משמעותי!

אחד המאפיינים הבולטים של חגיגת בר /בת מצווה בשלוה הוא אווירה מרוממת של אחדות. בעוד שהילדים והמשפחות של שלוה לעתים מרגישים שהם נדחקים לשולי החברה, כשמצטרפים אליהם חברים חדשים מכל רחבי העולם, זה מחזק אצלם את תחושת השייכות. תרומתך מאפשרת לנערי ונערות שלוה לציין את אבן הדרך החשובה הזו עם תחושת שייכות שלא תסולא בפז. ניתן לתת חסות באחד או יותר מהתחומים הבאים:

 1. ספורט
  לשחק או לחנוך את קבוצת הכדורסל של שלוה. 12 השחקנים בגילאים 17-18 מתאמנים אחת לשבוע עם מאמן כדורסל מקצועי ממועדון הכדורסל של הפועל ירושלים. במשך 90 דקות חוויתיות ומאתגרות הילדים משחקים במגרש הכדורסל ומגשימים את חלומם להיות שחקני כדורסל אמיתיים.
 2. מוזיקה
  להקת שלוה ("בקצב השלוה") נותנת הזדמנות לילדים לבטא את עצמם דרך מוזיקה, מנפצת תפיסות שגויות לגבי אוכלוסיית בעלי הצרכים המיוחדים ומוכיחה בכל פעם מחדש כמה מוכשרים הם.
 3. שחייה
  מרכז ההידרותרפיה של שלוה משרת אלפי תינוקות, ילדים ונערים בעלי צרכים מיוחדים מכל רחבי ישראל. באמצעות שחייה הילדים לומדים לבטוח בעצמם, בגופם ובסביבה המקיפה אותם.
 4. טיפולים
  כל תינוק שנולד תלוי פיזית בהוריו לפחות עד גיל 3, גיל בו התינוק מתחיל לשלוט טוב יותר בגופו ומתחיל לתפקד באופן עצמאי. עם זאת, דפוסי התפתחות טיפוסיים אלה, אינם חלים על תינוקות וילדים בעלי צרכים מיוחדים ולכן טיפול מתאים בתקופת חייו הראשונה של התינוק הינו קריטי להתפתחותו התקינה.

 

 • אחר
  תוכל לבחור בכל מטרה הקרובה ללבך. שלוה מציעה מגוון רחב של הזדמנויות ושירותים לילדים בעלי צרכים מיוחדים ומשפחותיהם ולך נותר רק לבחור.

 

Recent Bnei Mitzva

Tali will be hosting a fun color run for her Bat Mitzva benefiting SHALVA's special children.  To sponsor her, click here.

Whatever you choose to do –
you will make a difference in the lives of our children.
Contact Us Today.